Sosyal Sorumluluk

Dijital dönüşüm ve Endüstri 4.0 alanında etkinlikler düzenliyor, rehber içerikler yayımlıyor ve projeleri destekliyoruz.

Akademi 4.0

Konzek Teknoloji olarak, sosyal sorumluluk faaliyelerimiz kapsamında, Endüstri 4.0 ve Yapay Zekâ alanında Türkiye'de faaliyet gösteren tüm şirketler ve çalışanlarına networking olanağı sağlamayı amaçladığımız ve kâr amacı gütmediğimiz dijital dönüşüm, eğitim ve inovasyon platformunu hayata geçirdik. Dijital dönüşüm, Endüstri 4.0 ve yapay zekâ konularında uzman eğitmenler ve sektör profesyonelleri ile yüz yüze ve online olarak "Dijital Sohbetler" programlarını gerçekleştiriyoruz. Hem video hem de podcast olarak dijital platformlarımızda yayınlanmaya devam ediyor.

Akademi 4.0 platformu, kendi etkinliklerini düzenlemek isteyen sektör profesyonellerini ve öğrencileri de desteklemektedir. Akademi 4.0 Hub olarak isimlendirdiğimiz ve İstanbul, Tuzla'da yer alan etkinlik - toplantı alanımızı, etkinlik taleplerinde ücretsiz olarak sunuyoruz.

Akademi 4.0

Bugüne kadar Yapay Zekâ ve Makine Öğrenimi gibi konularda 20’den fazla online etkinlik gerçekleştirdik ve her geçen gün etkinlik sayımız artıyor. Bu etkinliklerde, sektör profesyonelleri ile öğrencilerin, yeni mezunların ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkesin buluşmasını sağlayarak, kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda, içerik üreterek bilgilerini aktarmak isteyenler için oluşturduğumuz "Yazar Ol" platformumuzda da makale ve içerikler yayımlamayarak, bilgi paylaşımının yaygınlaşmasını destekliyoruz.

Düzenlediğimiz etkinliklerin dışında, Endüstri 4.0 için rehber niteliğinde olan ve 400'ü aşkın terimi derlediğimiz Akademi 4.0 Endüstriyel Terimler Sözlüğü'nü, bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkes için kolay erişilebilir bir kaynak haline getirdik.

Akademi 4.0'daki güncel etkinliklerden haberdar olmak ve topluluğa dahil olup etkinlikler düzenlemek için Akademi40.org adresini ziyaret edebilirsiniz.


Fusion Robotics

Eğitim faaliyetlerimizin yanı sıra, öğrencilerin geliştirdiği projeleri ve bu projeler ile katıldıkları yarışmalarda başarı kazanmalarını da önemsiyoruz. Bu bağlamda, kodlama ve robotik alanında proje ve yarışmalarda yer alan Fusion Robotics Bahçelievler Belediyesi Füsun Yönder Anadolu Lisesi öğrenci ekibini destekliyoruz.

Fusion Robotics Logo