top of page

Retmon DCT-195
Veri Toplama Terminali

Retmon ortam izleme sistemi

Ortam izleme sistemleri sayesinde belirli bir bölgenin sıcaklık, nem, hava akısı, duman gibi degiskenlere dair veriler toplanır. Bu veriler izlenir, kontrol altında tutulur, kaydedilir ve gerekli durumlarda alarm sistemi ile uyarı verir.

Retmon EMS akıllı sensörler ve veri toplama terminalleri sayesinde ortamı izler ve ihtiyaç duydugu tüm verileri toplar. Veri toplama terminali bilgisayar ya da sunucu baglantısı olmadan çalışır. Terminaller istenilen noktalara hızlı bir sekilde kurulur. Operasyon sırasında ise esneklik ve güvenilirlik sunar.

Web tarayıcısı üzerinden çalısan ortam izleme sistemi, zamandan ve mekandan bagımsız olarak ortam verilerine ulasmanıza izin verir. Ortam parametrelerinin belirli degerlerin dısına çıkması durumunda yetkilendirilmis kullanıcılara uyarı bildirimi saglanır. Bildirimler e-posta, SMS ve çagrı seklinde olabilecegi gibi sesli uyarı şeklinde de olabilir. Sistem sensörlerden elde ettigi verileri saklayarak bu verilerin raporlama ve analiz süreçlerine kullanılmasına izin verir.

 

Retmon EMS dashboard’u özellestirilerek kullanım ihtiyaçlarınıza en uygun hale getirilir. Aynı zamanda UPS, jeneratör, iklimlendirme cihazı gibi diger cihazları da veri toplama terminali tarafından desteklenen iletisim standartlarıyla entegre edilebilir

RETMON Ortam İzleme Sistemi Özellikleri

Retmon DCT-195, ortam parametrelerini ölçmek, izlemek, kaydetmek ve kontrol altında tutmak için kullanılan, bilgisayar/sunucu bağımsız çalışan veri toplama, uyarı ve kontrol terminalidir.

IP kamera veya USB web kamera bağlantısı ile uzaktan izleme yapabilir, güvenlik amaçlı bildirimler için kullanabilirsiniz.

 

Web erişimi ile uzaktan gerçek zamanlı izleme yapabilir, SNMP uyarıları, e-posta, SMS ile alarm bildirimlerinden anında haberdar olursunuz.

Endüstriyel standartlarda sensör seçenekleri ile kurulumu kolay yapılır, doğru, esnek ve güvenilir hizmet sunar.

Kablolu/kablosuz internet veya 3G modem ile esnek bağlantı seçeneklerine sahiptir.

Toplanan tüm veriler kaydedilebilir, raporlama ve analizler için kullanılabilir.

Desteklediği endüstriyel iletişim standartları ile diğer endüstriyel cihazlarınızı kolayca sisteme dahil edebilirsiniz.

Dijital giriş/çıkış portları ile istediğiniz bir cihazı devreye alabilir veya devreden çıkartabilirsiniz.

 

 

Dijital sensör portuna bağlayacağınız sensör çoklayıcı hub ile izleme sisteminize sensörler ekleyerek izleme alanınızı genişletebilirsiniz.

Dokümanlar

Kullanım Kılavuzu

DCT-195 Kurulum Kılavuzu

Aklınıza takılan bir şey mi var?

Retmon çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

info@konzek.com

bottom of page