top of page

Retmon Endüstriyel IoT Çözümleri

Ortam izleme sistemleri sayesinde veri toplama sürecini gerçek zamanlı olarak gerçekleştirin. Topladığınız tüm ortam verilerini uzaktan yönetin ve kontrol edin.

Verilerin tek bir noktada yönetilmesi süreçlerin şeffaf bir şekilde görülmesine izin verir. Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde kapsamlı bir Data Center, Altyapı Yönetimi, Enerji Yönetimi ve Ortam İzleme Sistemi çözümü sunuyoruz. %100 yerli üretim olan çözümümüz sayesinde verilerin gücünden en üst düzeyde faydalanın.

Kritik parametreler için üst ve alt değerler belirleyerek alarm yönetim modülüyle uyarı bildirimleri oluşturabilirsiniz. Uyarı bildirimleri e-posta, SMS veya çağrı olabileceği gibi sesli uyarı şeklinde de olabilir.

Retmon Ortam İzleme Sistemleri

Tek Merkezden Veri Yönetimi

Retmon Landing.png

Veri Toplama Terminalleri

Veri Toplama Terminalleri ortam izleme sistemleri

Veri toplama terminalleri ortam parametrelerini ölçmek, izlemek, kaydetmek ve kontrol altında tutmak için kullanılan, bilgisayar/sunucu bağımsız çalışan veri toplama, uyarı ve kontrol terminalidir.

Sensörler ve Ekipmanlar

Sensörler ve Ekipmanlar ortam izleme sistemleri

Veri toplama terminaline veri akışını sağlayan akıllı sensörler ve ekipmanlar.

Retmon Kullanım Alanları

  • Sistem Odaları  ve Server Odaları

  • Ameliyathaneler - Hasta Gözlem Odaları

  • Eczaneler ve Ecza Depoları,

  • Mikrobiyoloji ve Tıbbı Laboratuvarlar,

  • Banka Şubeleri ve ATM'ler,

  • Kuru Gıda Depoları,

  • Lojistik Depoları,

  • Antrepolar ve Yerel Depolama Alanları

  • Tarım ve Seracılık

  • Arşiv Odaları

Her şey Kontrolünüz Altında

Kritik Ortam Parametrelerini
Tüm Platformlardan Kontrol Edin.
İzle ve Yönet

Kullanımı kolay ve kişiselleştirilebilir arayüz ile kolay veri analizi.


Retmon arayüzü, kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak ve kolay kullanım sağlamak için tasarlanmıştır. Kişiselleştirilebilen dashboard için tek yapmanız gereken ihtiyaç duyduğunuz modülleri sürüklemek ve bırakmak. Farklı veri görselleştirme araçları sayesinde verilerinizi en kısa sürede grafik haline getirerek analiz ve raporlarınızda kullanabilirsiniz.

Retmon Çözümleri

Retmon EMS

Ortam İzleme Sistemleri

 

Ortam izleme sistemleri sayesinde belirli bir bölgenin sıcaklık, nem, hava akışı, duman gibi değişkenlerine dair veriler toplanarak bu veriler izlenir, kontrol altında tutulur, kaydedilir ve gerekli durumlarda uyarı verilir.

Retmon DCIM

Data Center & Altyapı İzleme Sistemleri

 

Data Center ve altyapı izleme sistemleri sayesinde data center ve sistem odaları kolaylıkla analiz edilerek yönetilebilir.

Retmon BMS

Bina & Altyapı İzleme Sistemleri

Bina ve altyapı izleme sistemleri, farklı binaların tek merkezden izlenmesine, kontrol edilmesine ve raporlamasının yapılmasına izin verir. Bu sistemler sayesinde iklimlendirme, aydınlatma, elektrik sayacı izleme ve alarm sistemleri rahatlıkla tek merkezden takip edilir.

Retmon iIoT

Nesnelerin İnterneti

Retmon IoT (Internet of Things - Nesnelerin İnterneti), gerçek zamanlı olarak üretim alanlarının izlenmesine ve raporlanmasına izin verir. Üretim süreçlerinde yer alan verileri toplayıp analiz etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları tek bir noktadan sunar.

Retmon PMS

Enerji İzleme Sistemleri

Enerji izleme sistemi sayesinde bir işletmenin enerji tüketiminde yaşanan değişimleri tek bir noktadan izleyebilirsiniz. Enerji değerlerini elde ettiğiniz verilerle analiz edebilir ve ihtiyaç duyduğunuz verimlilik planlarını oluşturabilirsiniz.

Aklınıza takılan bir şey mi var?

Retmon Ortam İzleme Çözümleri  hakkında daha fazla bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

info@konzek.com

bottom of page